بهترین قهوه برای بیدار ماندن

بهترین قهوه برای بیدار ماندن چه قهوه ای است؟

قهوه از بهترین انتخاب ها برای بیدار ماندن و رفع خستگی است و علت این موضوع کافئین موجود در قهوه است. اما بسیاری از افراد به اشتباه قهوه های نامناسب را برای بیدار ماندن و افزایش کارکرد خود انتخاب می کنند. در ادامه یک سری توضیحات بیان میکنیم تا بتوانید قهوه مناسب برای خود را انتخاب کنید.

شاید شما یکی از افرادی باشید که برای کار بیشتر و یا رفع خواب آلودگی قهوه را انتخاب کرده اید. قهوه به علت برخوردار بودن ماده کافئین و ویتامین‌های ب موجب افزایش انرژی بدن، کاهش خواب آلودگی و در نهایت بیداری بیشتر می شود. در ادامه در مورد انتخاب قهوه مناسب برای بیدار ماندن بحث میکنیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

برای بیدار ماندن باید چه قهوه‌ای بخورم؟

همانطور که گفته شد قهوه به علت داشتن کافئین است که باعث رفع خواب می‌شود و به بیداری کمک میکند. بنابراین هرچه میزان کافئین در قهوه بیشتر باشد باعث انرژی بیشتر پس مصرف نوشیدنی قهوه می‌شود. لازم به ذکر است که مصرف بیش از حد کافئین موجب آسیب به بدن و اختلال در تمرکز می شود.

در ادامه چند قهوه مناسب برای افرادی که میخواهند قهوه را شب و بیدار ماندن تهیه کنند گفته شده است.

معرفی سه قهوه کافئین بالا برای کاهش خواب

قهوه روبوستا:

قهوه های نژاد روبوستا از دسته قهوه های کافئین بالا است که اگر مناسب ذاعقه و سلیقه شما باشد یکی از گزینه هایی است که میتواند به بیدار ماندن کمک زیادی کند. طعم قهوه روبوستا تلخ است اما انرژی دهی این قهوه بسیار زیاد و قابل توجه بوده است.

خرید قهوه روبوستا

قهوه آمیکو آبی:

قهوه آمیکو آبی یکی از برندهای موجود در بازار است که تشکیل شده از 90 درصد دانه روبوستا است که کافئین بالایی دارد و پس از مصرف انرژی بسیار عالی به شما میدهد.

قهوه های فوری و نسکافه:

قهوه های فوری با اینکه بهتر است گزینه اول شما نباشد اما هستند کسانی که مصرف میکنند و راضی هستند. علت اینکه زیاد پیشنهاد نمی شود، تازه نبودن و سازگار نبود با معده است.

تا حد امکان بهتر است از قهوه های دان و تازه استفاده کنید اما اگر قصد مصرف قهوه های فوری دارید برند هایی مانند نسکافه گلد و قهوه فوری جاکوبز محصولات با کیفیتی هستند.

جایگزین قهوه برای کمتر شدن خواب آلودگی

آیا نوشیدنی دیگر واقعا میتواند به بیداری کمک کند؟ پیشنهاد ما این است که از مصرف نوشیدنی انرژی زا دوری کنید زیرا عوارض آنها بسیار زیاد است.

اما ویتامین هایی از سری ویتامین B و ویتامین C یا مولتی ویتامین موجب افزایش انرژی می شود و میتواند تا حد قابل توجهی به کاهش خواب آلودگی و بهبود انرژی کمک کند.قهوه های کافئین بالا برای بیدار ماندن و افزایش انرژی در کافینه 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 2.5]
امین موزیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *