معرفی آسیاب قهوه برای قهوه فروشی

آسیاب قهوه برای قهوه فروشی

چه آسیابی برای قهوه فروشی مناسب است و دستگاه آسیاب برای کافه و فروشگاه قهوه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ برای انتخاب مناسب دستگاه آسیاب این مقاله را بخوانید تا در نهایت بتوانید بهترین آسیاب را انتخاب کنید و با آسیاب های مناسب برای کافه آشنا شوید.

اگر اینجا هستید احتمالا به قهوه علاقه دارید و قصد راه اندازی کافه و قهوه فروشی دارید.

یکی از تجهیزات مهم برای قهوه فروشی آسیاب است که باید به درستی انتخاب شود و قابلیت هایی که برای فروشگاه قهوه نیاز است را داشته باشد.

قابلیت های لازم آسیاب برای قهوه فروشی

در یک کافه و یا فروشگاه قهوه به علت اینکه فروش قهوه های تازه آسیاب بیشتر است آسیاب به صورت روزانه مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین آسیابی که انتخاب میکنید باید استحکام استفاده مداوم و روزانه داشته باشد در غیر این صورت برای قهوه فروشی جواب نخواهد داد.

به موارد زیر توجه کنید! چک لیستی که باید هنگام خرید آسیاب قهوه باید به آن توجه داشته باشید:

  • تیغه فولادی یا مستحکم
  • مورد قدرتمند
  • سرعت آسیاب
  • درجه های آسیاب برای اسپرسو، فرانسه و تمامی لوازم دم آوری
  • صدای دستگاه نباید زیاد باشد
  • لرزش دستگاه
  • ابعاد دستگاه

آسیاب خارجی بخرم یا ایرانی؟

یک باور اشتباهی که شاید یک سری افراد داشته باشند این است که آسیاب های خارجی برای قهوه فروشی مناسب است. اما باید توجه داشته باشید که آسیاب های صنعتی تولید شده در ایران از کیفیت بالاتر و استحکام بیشتری برخوردار هستند و قیمت آنها مقرون به صرفه تر است برای کافه داران.

چه آسیابی بخرم؟

یکی از بهترین گزینه ها که ما خودمان استفاده میکنیم و بسیاری از قهوه فروشان هم در حال حاظر استفاده میکنند محصول زیر است. تجربه ما در استفاده از این دستگاه خوب بوده و میتواند یکی از گزینه ها برای شما باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
امین موزیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *